Під враженням...

Закінчився тиждень захисту соціальних проектів - традиційних для Ліцею колективних творчих справ. Соціальні дослідження у цьому році проводились на тему «Забуті стежки України».

Кожний клас обрав для себе свою «забуту стежку», і тому всі проекти були надзвичайно цікавими. 

 

 

 

Чудова підготовка, гарна презентація (в тому числі і театралізована!) свого проекту, здебільшого самостійний пошук інформаціі, змістовність, розумні висновки - це мої враження від побаченого! Очевидне особистісне зростання наших дітей, їхнє дорослішання, усвідомлення своїх можливостей у вирішенні проблем країни!Дякую дітям, класним керівникам, батькам, які долучились до справ дітей і зробили захист соціального проекту справжнім святом!!!

Про одне жалкую - що цього не бачили інші батьки!!!

Шановні батьки! Час дуже швидкоплинний! І ці моменти неповторні! Завтра наші діти вже будуть іншими, і те, що було сьогодні вже відійде в минуле.

Запрошую - приходьте на виступи дітей! Радійте успіхам і зростанню наших дітей разом з нами!!!

Це істинна насолода і найбільше задоволення спостерігати як РОСТУТЬ наші діти!!!

В. ТурчинаМіжнародний проект “Schools Online Digital Collaborative learning, що проводиться, за сприянням Міністерства закордонних справ Ізраїлю,  на базі The Aharon Ofri MASHAW International Educational Training Centre в місті Єрусалим. 

Більше інформації тутПосвята в ліцеїсти

 

9 листопада 2018 року в ліцеї " Престиж" був надзвичайний день. Довгоочікуване свято краси та грації, розуму і мудрості... Наших п'ятикласників ми посвячували у ліцеїсти .

Наші учні 5-1 та 5-2 класів, дуже хвилювались в очікування свята, уважно слухали настанови класних керівників та вчителів... І ось урочиста мить настала. До залу входять наші головні герої, наші п'ятикласники... Урочистий захід розпочався... Наші учні продемонстрували свої вміння та знання, талановито презентували свої класи: ми почули і прекрасні вірші, і сучасний реп, і пісні, і акторську гру. До нас завітала чудова Оксаночка Рибась - випускниця ліцею "Престиж" , а зараз кандидат філологичних наук, філолог, поет. Дякуємо всім, хто долучився до цього прекрасного заходу: адміністрація, вчителі, учні та батьки. Разом ми всі досягнемо успіху і мета у нас одна "Створювати Прекрасний Стиль Життя" !09.11.2018 Посвята в ліцеїсти!

Скоро, зовсім скоро. цієї п'ятниці о 14.00. у нас свято. Ми приймаємо до нашої ліцейної родини 48 п'ятикласників. Вони з нетерпінням чекали на цей день. І ми впевнені, що вони заслуговують носити звання "ЛІЦЕЇСТ"

 


Чотири роки тому відкриття Стартап школи Sikorsky Сhallenge у Київській політехніці стало справжнім "проривом" - студенти та науковці почали вчитися втілювати свої ідеї та проекти в життя. Ініціатива виявилася вдалою: низка розробок, автори яких свого часу почали свій шлях в інноваційне підприємництво у цій школі, вже впроваджено у виробництво і використовуються в різних галузях. За кілька років ініціатива "виросла" до Української мережі стартап шкіл. Днями у НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбувся урочистий випуск студентів і науковців мережі. Випуск було організовано в рамках проекту "Модель стартапів "Сікорські Челендж" об'єднує Донбас", підтриманого проектом "Зміцнення громадської довіри", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

З 16 по 19 жовтня 2018 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут

ім. Ігоря Сікорського» відбудеться VІI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018. 

Ліцеїсти та педагогічний колектив Ліцею "Престиж" долучилися до Стартап школи та будуть пізнавати інновації.Шановні батьки, колеги, друзі та всі небайдужі!

 Наш проект № 41 "Stem-лабораторія"став переможцем конкурсу "Громадський проект".                                                                         Дякуємо Вам за підтримку!Нагородження переможців "Танцювальних батлів"

Сьогодні 26.09 на вселіцейній лінійці

було нагороджено переможців танцювальних батлів.

Лауреатами стали:

10, 6-I, 6-II, 7-I, 7-II, 8-I класи

III місце - 5-I, 8-II класи

II місце - 9-1, 5 - II класи

I місце - 9-II клас

Гран-Прі- 11 клас

Вітаємо всіх учасників!!!

Так тримати!

Початок серії відбіркових ігор "Що? Де? Коли?"

"Танцювальні батли"(19.09-21.09)

Вже традицією стало проведення танцювальних батлів. Щороку на 2-3 тижні навчання учні готуються до них. Не виключенням став і цей рік! 

Кожен клас підготувався до виступів на високому рівні. Родзинкою став виступ 11 класу, який показав цілу історію у танці. Отже, чекаємо результатів від журі!Свято Першого вересня в ліцеї "Престиж".Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас з початком навчального року!