Чотири роки тому відкриття Стартап школи Sikorsky Сhallenge у Київській політехніці стало справжнім "проривом" - студенти та науковці почали вчитися втілювати свої ідеї та проекти в життя. Ініціатива виявилася вдалою: низка розробок, автори яких свого часу почали свій шлях в інноваційне підприємництво у цій школі, вже впроваджено у виробництво і використовуються в різних галузях. За кілька років ініціатива "виросла" до Української мережі стартап шкіл. Днями у НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбувся урочистий випуск студентів і науковців мережі. Випуск було організовано в рамках проекту "Модель стартапів "Сікорські Челендж" об'єднує Донбас", підтриманого проектом "Зміцнення громадської довіри", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

З 16 по 19 жовтня 2018 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут

ім. Ігоря Сікорського» відбудеться VІI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018. 

Ліцеїсти та педагогічний колектив Ліцею "Престиж" долучилися до Стартап школи та будуть пізнавати інновації.Шановні батьки, колеги, друзі та всі небайдужі!

 Наш проект № 41 "Stem-лабораторія"став переможцем конкурсу "Громадський проект".                                                                         Дякуємо Вам за підтримку!Нагородження переможців "Танцювальних батлів"

Сьогодні 26.09 на вселіцейній лінійці

було нагороджено переможців танцювальних батлів.

Лауреатами стали:

10, 6-I, 6-II, 7-I, 7-II, 8-I класи

III місце - 5-I, 8-II класи

II місце - 9-1, 5 - II класи

I місце - 9-II клас

Гран-Прі- 11 клас

Вітаємо всіх учасників!!!

Так тримати!

Початок серії відбіркових ігор "Що? Де? Коли?"

"Танцювальні батли"(19.09-21.09)

Вже традицією стало проведення танцювальних батлів. Щороку на 2-3 тижні навчання учні готуються до них. Не виключенням став і цей рік! 

Кожен клас підготувався до виступів на високому рівні. Родзинкою став виступ 11 класу, який показав цілу історію у танці. Отже, чекаємо результатів від журі!Свято Першого вересня в ліцеї "Престиж".Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас з початком навчального року!