Запрошуємо голосами підтримати пріоритетні для Вас проекти

Голосування за проекти: 15.05 - 06.06.2019

Проект № 1035

Проект № 645

Проект № 535


Інструкція з голосування за проекти


ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ось і пролетів ще один навчальний рік. Діти зростають, набувають життєвого досвіду, здобувають перемоги. Як часто за щоденними клопотами не помічаємо цих змін, вважаємо, що так і повинно бути. Як не вистачає дитині хоч слова похвали чи підбадьорюючого погляду найближчих людей! Запрошуємо Вас розділити радість за успіхи та досягнення ліцестів 30 травня на традиційних урочистостях "Знай наших!"ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР із Віталієм Іващенком

Нічого не буває просто так.

Нічого не буває випадково:

Ні зустріч, ні подія, ані слово…

До того йшло, або ж це Долі знак.

Майже 2 години справжні поціновувачі поезії спілкувалися з чудовою людиною, насолоджувалися віршами, осягали філософію життя, мали уроки на майбутнє про те, що "живемо на різних поверхах". А в очікуванні поета слухали його поезію у виконанні ліцеїсток та "ворожили" на "Краплинках". Будьмо благородними життєлюбами та радіймо життю! 16-25 травня 2019 року з нагоди Міжнародного дня жіночих кар'єр в ІТ

Програма академій Cisco, Інженерний інститут Запорізького національного університету та Національний університет "Львівська політехніка" проводять

онлайн-марафон GIRLS POWER TECH

( "Дівчата заряджають технології") 

Протягом тижня учні 8-10 класів мали можливість простухати он-лайн звернення жінок, які досягли успіху у сфері ІТ. Пограти в інтерактивні навчальні ігри. мати доступ до курсу "Вступ до Iнтернету речей" та пройти тестування для отримання сертифікату.

Захід відбувається у ліцеї "Престиж"  в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2019» Інституту модернізації змісту освіти МОН України.16 травня "Флешмоб до Дня Вишиванки"13.05.2019 на 6 уроці учениці 5-1 та 5-2 класу зігравши між собою футбол вшанували пам'ять великого тренера Лобановского В.В.

 

 7 травня 2002 року в м. Запоріжжя на міському стадіоні "Торпедо" було зіграно останній матч ФК "Динамо" м. Київ, в якому на тренерському містку, керував командою В. В. ЛОБАНОВСЬКИЙ. У Лобановського стався серцевий напад. А вже 13 травня серце Метра Українського футболу зупинилося назавжди. 17 років без Лобановського.

Шануємо, пам'ятаємо та щиро дякуємо Валерію Васильовичу за все те, що він зробив для футболу взагалі.11.05.2019 в нашому ліцеї відбулось традиційне свято, родинний фестиваль ,де кожен клас презентував регіон України. Це було дійство краси і таланту, здібностей і розуму, миру та злагоди.

Кожен клас дуже цікаво представляли свій регіон ,традиції, історію,національний колорит....Дуже приємно було спостерігати, як кожен клас дружно та злагодженно працював у команді . Дякую адміністрації ліцею , вчителям, батькам , дітям за створення Прекрасного Стилю Життя !!!!Вітаємо

керівника проекту Волошена Олександра Леонтієвича, автора проекту Стрєлову Єлизавету та команду 10 класу з III місцем на конкурсі ідей "Class ідей" від Sikorsky Сhallenge

18 квітня 2019 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва на фестивалі стартапів "ClassIDEЯ" відбувся захист проекту "VisitoR-Віртуальна історія нашого міста". Автор проекту учениця 10 класу Стрєлова Єлизавета разом із групою підтримки Кузьменком Олегом та Стороженком Вадимом гідно представили свій проект і донесли представникам журі ідею його створення.


Протягом 2018-2019 н. р. в ліцеї "Престиж" діяв гурток "Стартап школа "Sikorsky Challenge"", керівник гуртка, директор інноваційного холдингу "Sikorsky Challenge" Олексій Струцинський. На заняттях ліцеїсти набували теоретичних та практичних навиків у сфері створення іноваційних технологічних стартапів. Олексій допомагав креативній молоді втілювати в реальність власні ідеї.

12.05 5- 1 клас та театральна студія "Престиж" презентували драму - феєрію, присвячену долі великого Кобзаря " Серце Марії".

«Минула довга сотня літ,

А він – 

Із мармуру й граніту

Знов сходить в люди,

Будить світ

І переможно йде по світу!»

 

Т. Масе

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Тарас Шевченко по праву займає почесне місце.

Тарас Шевченко — це не минуле, Тарас Шевченко — це сьогодення, він важливий і для тих, хто живе тепер, і для молодих, хто тільки починає своє життя, і для старших, і для всіх тих, хто хоч якось асоціює себе з Україною.

 16.04.2019  проходив інтелектуальний турнір "Що?Де? Коли?", організований нашими учнями- фіналістами 9-1 класу. Турнір проходив між командами батьків, вчителів та учнів. І що можемо сказати, ми пишаємося нашими батьками, які отримали перемогу, адже у розумних батьків розумні діти. А у розумних дітей розумні вчителі. Дякуємо всім районам учасникам


Анонс подій

Дати  Подія
 08.04 - 12.05  Захист наукових проектів
16.04 Гра "Що? Де? Коли?"
19.04 "Ліга Сміху"
квітень-травень Двомісячник озеленення
11.05 Родинний фестиваль "Регіони України"

02.04 театральну студію "Престиж" було запрошено на нагородження театральною премією міського фестивалю "Срібне джерело". У районному етапі приймали участь 13 театральних шкільних колективів Солом'янського району міста Києва. Наш театр презентував виставу "Синій птах" за твором М Метерлінка. Театральну студію "Престиж" відзначили у номінації "Краща сценографія", а також актори нашого театру Кученьов Ілля та Дорошенко Марія вибороли звання кращий актор. 

Ми щиро вдячна акторам нашої студії та керівнику студії Дорошенко Марині Леонідівні за творче натхнення,талант та самовіддану працю. 


Вітаємо!

19.03.2019 р. відбулося засідання атестаційної комісії І рівня ліцею "Престиж".

Вітаємо із успішним проходженням атестації та присвоєнням чергової кваліфікаційної категорії:

Дворнік Наталія Володимирівна - "Спеціаліст першої категорії";

Панькова Наталія Сергіївна - "Спеціаліст другої категорії";

Новосьолов Олександр Костянтинович - "Спеціаліст другої категорії";

Новосьолова Ганна Олександрівна - "Спеціаліст другої категорії".


Вже традицією  стала Першість ліцею з футболу. Учні різних класів виставляють свої футбольні команди. Ігри розпочались на минулому тижні і будуть тривати до початку травня. Слідкуйте за графіком змагань.Увага!!!

- Коли?

- 12 КВІТНЯ!

- Де?

- АКТОВА ЗАЛА ЛІЦЕЮ!

- Як?

-ВЕСЕЛО!

- Навіщо?

- Бо ми не боємося бути смішними.

Команди та їх тренери(вчителі) уже готові показати клас.

 

Щооо? Ти теж захотів?

Тоді приєднуйся зі своєю командою)))


Вітаємо!!!

Команду "Долар по 8" з II місцем у чемпіонаті міста Києва з "Що? Де? Коли?" у молодшій віковій групі.

Склад команди

Шабацька Вікторія

Корж Катерина

Корнійчук Олег

Мітюшкін Богдан

Рябцева Єлизавета

Бойко Платон

Керівник команди: Волошен О. Л.


Дні саморозвитку 

Навіть під час вимушеного карантину наші вчителі, не зупиняються, а розвиваються, беруть участь у тренінгах та майсте-класах. Дякуємо нашим доповідачам: Кузьменко В. А. "Використання Kahoot", Волошену О. Л."Тестування в Plickers, ZipGrade. Створення інтерактивних плакатів thinglink. Робота з платформою Schoology", Паньковій Н. С. "Створення ментальних карт", Бут Н. О. "Психологічний семінар".


Участь у міжнародному україно-ізраїльському проекті.

В п'ятницю 01.02 відбувся наступний етап проекту - відеозв'язок зі школярами з Ізраїлю. Наші ліцеїсти розповідали про найулюбленіші місця України, Києва та нашого ліцею англійською мовою. Ізраїльські школярі розповідали про свою країну та власне місто - Ієрусалим. Наші учні вивчили дукілька фраз на івриті: "привіт", "як справи?", "до побачення" та навчили дітей з Ізраїлю цих же фраз українською.


"Містер Ліцею - 2019"

В п'ятницю відбувся конкурс Містер Ліцею -2019. Наші хлопці продемонстрували всі свої вміння. Хлопці довели, що вони мужні, галантні та дуже талановиті.

Вітаємо переможців Дубаса Дмитра - Містера Ліцею та Нижника Михайла - Міні містера Ліцею. 


Майстер-клас для вчителів інформатики: "Створення дидактичних матеріалів за допомогою інтерактивних засобів навчання" 

 

Тема Відповідальний
 Відкриття заходу  Ігнатенко Л. Є., методист НМЦ 
Огляд сучасних сервісів Васильєва Д.В., старший науковий співробітник ІПНАПНУ
Колаборативне навчання Фрол М. А., вчитель англійської мови
Створення дидактичних матеріалів з інформатики Кученьова Т. В., вчитель інформатики

Підсумки конкурсу "Семестр"

   28.01 у нас був чудовий день, адже ми підводили підсумки результатів районних олімпіад та конкурсу МАН. І нам є ким пишатися. Наші переможці отримали дипломи, грамоти, подяки, цінні подарунки і, звичайно, стипендії. Творіть і перемагайте.


Конкурс "Міс Ліцею - 2019"

     25.01 в нашому ліцеї відбулось феєричне свято краси і дівочої вроди! Наші чарівні дівчата виборювали титул "Міс Ліцею - 2019"

    Можна з упевненістю заявити, що наш Престижний заклад нагадує храм мистецтв, бо на високому рівні, наші чарівні дівчата, проявили свої різноманітні таланти та здібності. Багато років поспіль проводяться в ліцеї конкурси краси, де кожен бажаючий має змогу показати та проявити себе не тільки, як актор, модель, вокаліст,спортсмен, а заявити на всю ліцейну нашу країну про свій особистий талант. Всі дівчата були чарівні, креативні та талановиті!!! Ми пишаємося нашими конкурсантками і бажаємо їм наснаги, творчих взлетів та поєднання краси фізичної та духовної!!!! БРАВО!!!!


   18.01.2019 Відбувся семінар "Сервіси для перевернутого класу", доповідач Васильєва Д. В.

    Дарина Володимирівна познайомила викладачів ліцею з сучасними сервісами та методикою впровадження перевернутого класу на уроках. А також ліцей став пілотним навчальним закладом для апробації україномовного освітнього середовища GIOS. 

 


    Вітаємо учителя інформатики Кученьову Тетяну Володимирівну та учнів ліцею "Престиж" з отриманням сертифікату

за активну участь у серії воркшопів з Packet Tracer, симулятора Інтернету речей, та  успішною апробацію цього курсу у жовтні-грудні 2018 року.

 Бажаємо подальшої участі у нових та цікавих проектах. 

 


Зима – це не лише пора року,  котра дає можливість погратись у сніжки, зліпити сніговика, покататись на санчатах. Зима – це сніги, морози, заметілі та завірюхи, від яких люди можуть сховатись у своїх домівках. А що ж птахи?...

Аби допомогти птахам узимку в Ліцеї організовано майстер-класи з виготовлення годівничок. Результати робіт учнів можна побачити на території закладу та в парку Відрадний.

 


Сьогодні 14 січня в нашому ліцеї знову святковий настрій! Наші чудові і талановитих ліцеісти 5 та 9 класів подарували всім вчителям красиву щедрівку, засіяли на Щасливу долю,на Радість і Злагоду!!! ДЯКУЄМО ЗА ВАЩЕ ТВОРЧЕ НАТХНЕННЯ І ЩИРІ СЛОВА!!!!


Любі наші колеги, учні, батьки та друзі Ліцею!

       Усіх щиро вітаємо з новорічними святами!

Щастя Вам, здоров'я у новому році, творчих злетів, натхнення та наснаги! Нехай в серцях та душах буде спокій, а у ваших родинах панує мир та розуміння!

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад !!!

Під враженням...

Закінчився тиждень захисту соціальних проектів - традиційних для Ліцею колективних творчих справ. Соціальні дослідження у цьому році проводились на тему «Забуті стежки України».

Кожний клас обрав для себе свою «забуту стежку», і тому всі проекти були надзвичайно цікавими. 

 

 

 

Чудова підготовка, гарна презентація (в тому числі і театралізована!) свого проекту, здебільшого самостійний пошук інформаціі, змістовність, розумні висновки - це мої враження від побаченого! Очевидне особистісне зростання наших дітей, їхнє дорослішання, усвідомлення своїх можливостей у вирішенні проблем країни!Дякую дітям, класним керівникам, батькам, які долучились до справ дітей і зробили захист соціального проекту справжнім святом!!!

Про одне жалкую - що цього не бачили інші батьки!!!

Шановні батьки! Час дуже швидкоплинний! І ці моменти неповторні! Завтра наші діти вже будуть іншими, і те, що було сьогодні вже відійде в минуле.

Запрошую - приходьте на виступи дітей! Радійте успіхам і зростанню наших дітей разом з нами!!!

Це істинна насолода і найбільше задоволення спостерігати як РОСТУТЬ наші діти!!!

В. ТурчинаМіжнародний проект “Schools Online Digital Collaborative learning, що проводиться, за сприянням Міністерства закордонних справ Ізраїлю,  на базі The Aharon Ofri MASHAW International Educational Training Centre в місті Єрусалим. 

Більше інформації тутПосвята в ліцеїсти

 

9 листопада 2018 року в ліцеї " Престиж" був надзвичайний день. Довгоочікуване свято краси та грації, розуму і мудрості... Наших п'ятикласників ми посвячували у ліцеїсти .

Наші учні 5-1 та 5-2 класів, дуже хвилювались в очікування свята, уважно слухали настанови класних керівників та вчителів... І ось урочиста мить настала. До залу входять наші головні герої, наші п'ятикласники... Урочистий захід розпочався... Наші учні продемонстрували свої вміння та знання, талановито презентували свої класи: ми почули і прекрасні вірші, і сучасний реп, і пісні, і акторську гру. До нас завітала чудова Оксаночка Рибась - випускниця ліцею "Престиж" , а зараз кандидат філологичних наук, філолог, поет. Дякуємо всім, хто долучився до цього прекрасного заходу: адміністрація, вчителі, учні та батьки. Разом ми всі досягнемо успіху і мета у нас одна "Створювати Прекрасний Стиль Життя" !09.11.2018 Посвята в ліцеїсти!

Скоро, зовсім скоро. цієї п'ятниці о 14.00. у нас свято. Ми приймаємо до нашої ліцейної родини 48 п'ятикласників. Вони з нетерпінням чекали на цей день. І ми впевнені, що вони заслуговують носити звання "ЛІЦЕЇСТ"

 


Чотири роки тому відкриття Стартап школи Sikorsky Сhallenge у Київській політехніці стало справжнім "проривом" - студенти та науковці почали вчитися втілювати свої ідеї та проекти в життя. Ініціатива виявилася вдалою: низка розробок, автори яких свого часу почали свій шлях в інноваційне підприємництво у цій школі, вже впроваджено у виробництво і використовуються в різних галузях. За кілька років ініціатива "виросла" до Української мережі стартап шкіл. Днями у НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбувся урочистий випуск студентів і науковців мережі. Випуск було організовано в рамках проекту "Модель стартапів "Сікорські Челендж" об'єднує Донбас", підтриманого проектом "Зміцнення громадської довіри", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

З 16 по 19 жовтня 2018 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут

ім. Ігоря Сікорського» відбудеться VІI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018. 

Ліцеїсти та педагогічний колектив Ліцею "Престиж" долучилися до Стартап школи та будуть пізнавати інновації.

Увага!!!

В ліцеї буде відновлено навчання з понеділка 25.02.2019!
Шановні батьки, колеги, друзі та всі небайдужі!

 Наш проект № 41 "Stem-лабораторія"став переможцем конкурсу "Громадський проект".                                                                         Дякуємо Вам за підтримку!Нагородження переможців "Танцювальних батлів"

Сьогодні 26.09 на вселіцейній лінійці

було нагороджено переможців танцювальних батлів.

Лауреатами стали:

10, 6-I, 6-II, 7-I, 7-II, 8-I класи

III місце - 5-I, 8-II класи

II місце - 9-1, 5 - II класи

I місце - 9-II клас

Гран-Прі- 11 клас

Вітаємо всіх учасників!!!

Так тримати!

Початок серії відбіркових ігор "Що? Де? Коли?"

"Танцювальні батли"(19.09-21.09)

Вже традицією стало проведення танцювальних батлів. Щороку на 2-3 тижні навчання учні готуються до них. Не виключенням став і цей рік! 

Кожен клас підготувався до виступів на високому рівні. Родзинкою став виступ 11 класу, який показав цілу історію у танці. Отже, чекаємо результатів від журі!Свято Першого вересня в ліцеї "Престиж".Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас з початком навчального року!